• Map

  04050, Киев

  ул. Cемьи Сосниных, дом 9, офис 348

 • Phone

  Мобильный телефон

  +38 067 431 30 40


Каталог
Имя гибрида: Ягуар (Jaguar) F1 TECU 530 /TCU-151 (номер огірка до моменту присвоєння ім`я )
Научное имя: Cucumis sativus
Внешний вид:

* Для увеличения кликните на нужном изображении

Рыночный сегмент: Ранній партенокарпічний гібрид корнішонного типу для весняного, літнього та осіннього обігів
Где выращивается: Плівкові та скляні теплиці
Тип растения: Середньої сили, відрита
Междоузлия: Коротке
Средний вес плодов: 110-130 гр
Форма плодов: Циліндрична
Плодоношение: Раннє, довготривале
Цвет плодов: Темно-зелений
Сохранение товарного вида: Довготривале
Устойчивость: HR (висока стійкість) : Ccu ( Cladosporium cucumerinum) IR (помірна стійкість) : Px (Podosphaera xanthii (ex. Sphaerotheca fuliginea) , Cca (Corynespora cassiicola)
Дозревание: 40-45 днів
Плотность посадки: 2,5-3 рослини / кв м
Описание: Новий ранній універсальний гібрид партенокарпічного огірка для вирощування у плівкових теплицях з опалюванням та без у першому та другому обігу (весна та осінь). Придатний для дуже раннього посіву. Важкі плоди зеленого насиченого кольору середньою довжиною 13-14 см з якісними горбками на плодах, які не зникають при стресах. Не переростають на бочку. Високий ранній та дуже високий загальний врожай, середньої сили рослина дає до 2-3 огірка з однієї пазухи. Спочатку при маленькій рослині гібрид генерує по 1-2 огірка з пазухи (згідно спроможності рослини). Коли рослина стає більш потужною – кількість зеленців в пазусі збільшується до 2-3. Досить висока толерантність до Переноспорозу. Дуже стабільний гібрид з відкритою рослиною середнього розміру добре витримує стреси різного походження. Плоди вирівняні та довго зберігають товарний вигляд.
Рекомендуємо вирощувати цей гібрид до висоти 150 см в одне стебло без пагонів. Далі можна вирощувати як у одне стебло, так і з пагонами, які у рослини невеликого розміру. Прищипувати пагони рекомендується на 1-2 пазухи та відпускати їх через один вузол. Огірки з пагонів мають таку саму якість, як і з головного стебла. Рослина легко витримує таке навантаження. Особливо пагони рекомендуємо на кінець обігу – так рослина оновлюється та дає більше врожаю.
Для кращого формування потужної корінцевої системи рекомендується видаляти плоди з перших 4-5 вузлів. Листя на рослині також не велике та горизонтально розміщене, що дає рослині добру можливість для провітрювання та доступу світла. Рослина легко в’яже плоди навіть під стресовими умовами та не скидає їх. Всі плоди на рослині визрівають при достатньому живленні. Гібрид має добрі регенераційні властивості – знову активно відбиває зеленці на стеблі нижче зони активного плодоношення.

Посилання на відео:

Новинка від TAKII SEED Огірок (Jaguar)F1 /TECU 530 /TCU-151, або за адресою https://youtu.be/zOhECWIhE2k

Огірок 530 / Jaguar F1 технологія вирощування, або за адресою https://youtu.be/8_Ju0aCk1Xc

(Jaguar)F1 /TECU 530 /TCU-151 Осеннее выращивание, або за адресою https://youtu.be/_6xBlAA_KAo

https://youtu.be/fErd8lyk8Ks або Огiрок Jaguar F1 TECU 530.mp4
Поставщик:
 • Разработка сайта
 • profichi