• Map

  04050, Киев

  пер. Косогорный 4, офис 25

 • Phone

  Многоканальный телефон-факс

  +38 044 461 79 06

Технология

Биологические средства защиты растений, биоудобрения, бактериально-грибковые смеси, ревиталайзеры (восстановители) грунта)

Арбуз

Брокколи

Капуста белокочанная

Капуста пекинская

Лук

Огурец

Перец

Томат высокорослый (индетерминантный)

Японский редис

НАЗВА ПРЕПАРАТУ: EKOSEED Cereals
ТИП: Бionpenapaт (суміш бактеріальних та грибкових форм природних ризосферних мікроорганізмів)
ФОРМА: Порошок (пакет полімерний фольгований). Стандартна упаковка 1 кг, 10 кг.
СКЛАД (в 1 кг препарату): Micorrize (Gtomus spp.)- 0,5%, Baciillus amyloliquefaciens - 1,5 x 105 KУ,
Streptomyces spp. -1,5 x 105 KУO, Pseudomonаs proradix - 1,98 x 109 KУO,
Рseudomonas trivialis - 0,90 x 109 KУO , Trichoderma harzianum - 1,5 x 105 KУO.
ВИРОБНИК: Компанія «ГРІН РАВЕННА», ІТАЛІЯ
ЗАСТОСУВАННЯ: Обробка насіння зернових та інших культур (овочевих, технічних) перед посівом (інокуляція). Внесення в грунт в зону коренів (овочеві, плодові, ягідні, зернові та технічні культури). Оприскування по вегетуючим рослинам (овочеві, плодові, ягідні, зернові та технічні культури).
ДІЯ: При обробці насіння препаратом та подальшій обробці рослин, бактерії та грибки, які входять до його складу, проростають у грунті та створюють сприятливе ризосферне оточення для розвитку рослини та її коріння. Вони запобігають розвитку патогенних мікроорганізмів, роблять більш ефективним засвоєння споживних речовин з грунту та виділяють фітогормони, які сприяють активному та збалансованому розвитку рослини. Всі складові препарату є природними частинами натуральної грунтової різосфери та завдяки високій концентрації їх у препараті та тому, що вони вибрані з найактивних рас бактерій та грибків, це дозволяє отримати суттєве покращення результату від вирощування культури. Такий самий результат (але більш виражений) ми отримуємо при внесенні у кореневу зону вегетуючої рослини чи оприскуванні по листу.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВНЕСЕННЮ: Для кожної культури даються окремі рекомендації, але загально обробка насіння перед посівом здійснюється не пізніше ніж за 24 години до висіву.
Інокуляція здійснюється дозою 100-200 гр препарату на 100 кг насіння (залежить від розміру насіння). Можливо застосування разом с інсектицидами та не можна разом з фунгіцидами.
Внесення у зону коріння з поливом здійснюється з моменту, коли температура грунту сягає 8-10 градусів, та загалом від 2-3 рази за сезон (залежить від типу культури, сезону вирощування, мети внесення, типу поливу) до внесення кожні 7-10 днів для підтримання належної концентрації бактеріально-грибкових культур у грунті. Внесення фунгіцидів та антибактеріальних препаратів у зону коріння разом чи 10-14 днів після внесення препарату не здійснюється. Загальна доза 0,5-1 кг на 1 га за одне внесення (максимальна 2 кг препарату на гектар за одне внесення). При внесенні кожного тижня (що нами рекомендується та є більш ефективним за досвідом вирощування) доза складає 0,20-0,25 кг на га на протязі вегетації.
Використання при вирощуванні розсади. Рекомендується з самого початку інокулювати насіння перед посівом. Після посіву пролити субстрат розчином препарату з розрахунку 100 гр препарату на 1 га розсадника. Проливати треба у час, коли субстрат трохи підсохне та кількістю води з препаратом, що вода трохи виходила у дренаж - але не сильно. Після такого поливу залишати розсаду на достатній час для закріплення мікроорганізмів у грунті (зробити цей полив з вечора останнім - до ранку не поливати). Далі поливи з препаратом проводити кожні 7 днів із такого самого розрахунку - 100 гр препарату на 1 га розсадника. Використовувати до самого моменту пересадки на постійне місце вирощування.
При обробці рослин по листу застосовується доза 0,25-1 к та також не використовуються фунгіциди та антибактеріальні препарати (10-14 днів після та за якийсь час до, щоб не було пригнічення дії препарату). Обробки проводяться через кожні 7-14 днів – в залежності від ступеня ризику та активності патогенів. Обробка проводиться тільки на ніч – після заходу сонця або максимум за пів години до заходу.
ЗБЕРІГАННЯ: У не освітленому та прохолодному місці (ідеальна температура для довгострокового зберігання +4 градуси Цельсія, але можна і вище – тоді бажано використати раніше) до 3 місяців. Не допускати перепадів температури.
Для короткострокового зберігання: зберігання при інших умовах (але в темному і прохолодному місці) декілька тижнів (від 2 до 12) перед використанням не завдає шкоди препарату. Для довгострокового зберігання потрібна температура +4 градуси Цельсію.

ІНФОРМАЦІЯ ПО СКЛАДОВИХ ПРЕПАРАТУ (вміст на 1 кг препарату):
Micorrize (Gtomus spp.) - 0,5%
Арбускулярні мікоризні гриби можуть забезпечити численні переваги для своїх рослинних господарів, включаючи поліпшення поглинання поживних речовин, посухостійкість і стійкість до хвороб.
Baciillus amyloliquefaciens - 1,5 x 105 KУO.
Цей вид бактерій використовується в сільському господарстві, аквакультурі та гідропоніці для боротьби з кореневими патогенами, такими як Ralstonia solanacearum, Pythium, Rhizoctonia solani, Alternaria tenuissima, Fusarium та інші. Добре покращують кореневу толерантність до сольового стресу. Розглядаються як стимулюючі зростання ризобактерії і мають здатність швидко колонізувати коріння.
Streptomyces spp. -1,5 x 105 KУO.
Стрептоміцети відомі тим, що з них отримують понад 2/3 всіх природних антибіотиків. Вони продукують речовини, що пригнічують розвиток патогенних бактерій та деяких шкідників (як нематода) у грунті.
Pseudomonаs proradix - 1,98 x 109 KУO.
Рseudomonas trivialis - 0,90 x 109 KУO.
Відносяться до классу бактерій, що сприяють розвитку рослин і є типовими представниками ризосфери. Pseudomonas spp. Відрізняються такими рисам, як швидка та активна колонізації коренів рослин, вироблення осмолітів, полісахаридів і фітогормонів, специфічних ферментів, корисних для рослин. Вони стимулюють підвищену адаптацію рослин до стресу, підвищують резистентність до хвороб та позитивно взаємодіють з іншими мікроорганізмами ризосфери.
Trichoderma harzianum - 1,5 x 105 KУO.
Trichoderma harzianum - це грибок, який використовується як фунгіцид. Застосовується для позакореневого застосування, обробки насіння та обробки ґрунту для придушення різних захворювань, що викликають грибкові патогени. Біотехнологічні продукти на базі цього грибка можуть бути корисні для лікування Botrytis, Fusarium і Penicillium sp та інших патогенів. Цей тип тріходерми має численні механізми як для нападу на інши гриби, так і для покращення росту рослин і розвитку коренів

Методика активації препарату:
Перед використанням препарат активується (спори мають прорости).
Для цього береться якісна вода з показниками рН у межах 6-8 та Ес не вище 1.
Ідеально взяти дистильовану воду, або воду для пиття з невеликим вмістом солі.
У місці без прямих сонячних променів та температурою у межах 20 – 28 градусів Цельсію робиться у неглибокому посуді розчин із розрахунку 1 кг препарату на 5-6 літрів води. Ретельно перемішується та залишається у таких умовах перед використанням на 5-8 годин.
Через цей час необхідно препарат використати (нанести на насіння).Перед використанням додають воду - об`єм рідини доводять до кількості, щоб загально 1 кг препарату приходився на 8-10 літрів води. Таким розчином інокулюють насіння. Час між інокуляцію та посівом насіння має складати не більше 12 -16 годин (максимум 24). Бажано зробити це якомога скоріше – тоді ефективність дії буде 100%.
Активація препарату ЕКОСІД СЕРЕАЛС.
Перед використанням препарату треба його активувати. У складі препарату знаходиться активатор, тому нічого додавати не треба. Перед використанням препарату (внесення у поливну воду чи обробку насіння) треба зробити наступні процедури:
1. Препарат змішується з кількістю води у співвідношенні 1 кг до 3 -5 літрів води. Суміш має нагадувати рідкий чи дуже рідкий кефір.
2. Дуже важлива якість води. Вода має бути з наступними показникам:
- Ес бажано на вище 1 -1,5, бажано менше (дніпровська вода підходить)
- Температура + 28 градусів Цельсію оптимальна (при такій температурі розвиток процесів найшвидший) - можливо від 20 до 30 градусів
- рН води має бути в рамках 6-8. Оптимально рівень реакції 6,5-7,5. Але і при рівні реакції 8,5 (рН дніпровської води із каналу для поливу) теж буде нормальний розвиток процесів активації. Найнижчий рівень рН води, який дозволяється є 5,5. Але все ж бажано більше 6.
- перемішування суміші та наявність кисню у воді дуже важливо – треба його достатня кількість. Тому треба забезпечити регулярне інтенсивне перемішування суміші та подавати (при можливості) повітря через трубку на низ баку з сумішшю
- таким чином суміш після розведення витримується 5-8 годин до використання. При обробці по листу суміш витримується 7-8 годин до використання.
Технологія поливу посівів та обробки по листу сумішшю з вже активованим препаратом.
Для правильного використання і відповідно отримання очікуваного ефекту препарату треба додержуватися деяких правил. Перед використанням препарату поливу не має бути приблизно 48 годин при сухій погоді – головне, щоб грунт не був дуже насичений вологою – бажано злегка підсушений.
1. Якщо загально норма поливу складає 60-80 кубів на 1 га, то при поливі, коли вноситься препарат, зменшують норму поливу на 25 відсотків.
2. Також важливо, щоб після поливу, коли було внесений препарат, пройшло ще 48 годин до наступного поливу (мікроорганізми закріпляються у мікро грудочках грунту та не будуть змиті у нижчі шари).
3. Важливим є момент додавання розчину у полив (при крапельному живленні) – початок, середина чи кінець поливу. Все залежить від структури та типу грунтів. На глинистих грунтах та суглинках при загальному часі поливу клітини поля у 4 години, додавати розчин через 30 хвилин після початку поливу. При середній важкості грунтів це роблять після 2 годин поливу. На пісочних та супісочних грунтах додають препарат відповідно за 30 або 45-50 хвилин до кінця поливу
4. При ОБРОБЦІ ПО ЛИСТУ використовують дозу 1 кг препарату на 1 га посівів з виливом 300-500 літрів. Бажано використовувати оприскувачі з вентиляторами та маленьку краплю- тоді препарат потрапить і на нижню сторону листів. Повторюють обробку за 7-10 днів.
Технологія обробки насіння перед посівом вже активованим препаратом
Спочатку препарат активується вище зазначеним способом (5-8 годин ). Після цього до розчину з активованим препаратом додається така кількість води, щоб загальна пропорція складала 1 кг препарату на 8-10 літрів води (мінімум 8 максимум 10 літрів води). Суміш має бути дуже добре перемішана до отримання однорідності і гомогенності. Такою свіжо приготованою сумішшю обприскують насіння. Загальна норма складає 100-200 гр препарату на 100 кг насіння (1-2 кг препарату на 1 тонну насіння). Використовують як для інокуляції насіння озимої так і ярової пшениці, інших зернових та технічних культур, насіння овочів і інших культур. Не можна мішати з препаратами, які містять фунгіциди та антибактеріальні компоненти, також мідь. Можна мішати з інсектицидами (які не мають антибактеріальної та анти грибкової дії) перед обробкою.
На препарат і його розчин не мають потрапляти прямі сонячні промені. При приготуванні розчину закривати ємність і не допускати потрапляння прямих сонячних променів.

 • Разработка сайта
 • profichi