• Map

    04050, Киев

    ул. Cемьи Сосниных, дом 9, офис 348

  • Phone

    Мобильный телефон

    +38 067 431 30 40

Технология

Перед використанням препарату треба його активувати. У складі препарату знаходиться активатор, тому нічого додавати не треба. Перед використанням препарату (внесення у поливну воду чи обробку насіння) треба зробити наступні процедури:
1. Препарат змішується з кількістю води у співвідношенні 1 кг до 5-6 літрів води. Суміш має нагадувати рідкий чи дуже рідкий кефір.
2. Дуже важлива якість води. Вода має бути з наступними показникам:
- Ес бажано на вище 1 -1,5, бажано менше (дніпровська вода підходить)
- Температура +18 до + 28 градусів Цельсію оптимальна (при такій температурі розвиток процесів найшвидший) - можливо від 20 до 30 градусів
- рН води має бути в рамках 6-8. Оптимально рівень реакції 6,5-7,5. Але і при рівні реакції 8,5 (рН дніпровської води із каналу для поливу) теж буде нормальний розвиток процесів активації. Найнижчий рівень рН води, який дозволяється є 5,5. Але все ж бажано більше 6.
- перемішування суміші та наявність кисню у воді дуже важливо – треба його достатня кількість. Тому треба забезпечити регулярне інтенсивне перемішування суміші та подавати (при можливості) повітря через трубку на низ баку з сумішшю
- таким чином суміш після розведення витримується 5-8 годин до використання. У вашому випадку я рекомендую 5 годин при вищезгаданій температурі.
- Після цього до розчину додається вода до загального об’єму 25 літрів та вже цей розчин використовується для інокуляції.
На препарат і його розчин не мають потрапляти прямі сонячні промені. При приготуванні розчину закривати ємність і не допускати потрапляння прямих сонячних променів.
Загальна кількість препарату на інокуляцію кореневої системи горіха є 1 кг на 1000 саджанців.
Беремо 1 кг препарату на 25 літрів води і активуємо вищезгаданим методом. Можна брати 0,5 кг на 12,5 літрів води для зручності. Дивитися по об’єму що використовується за пів дня. Якщо з ранку зробили розчин – то до обіду його треба використати. Так ефективність буде максимальною.
Саджанці вмочувати у розчин кореневою системою, трохи струшувати (залишки розчину стікають у відро) та висаджують. Контроль інокуляції ведемо по кольору саджанця в зоні кореневої системи – у препарат додано фарбник зеленого кольору і по забарвленню саджанця ми бачимо ефективність інокуляції.

  • Разработка сайта
  • profichi