• Map

  04050, Киев

  ул. Cемьи Сосниных, дом 9, офис 348

 • Phone

  Мобильный телефон

  +38 067 431 30 40

Технология

Рекомендації по використанню препарату EKOСІД 3ЕРНОВІ (EKOSEED Cereals)
на насінні, розсаді та у теплицях

1. Перед використанням препарат активується (дивіться каталог)
2. Використання при вирощуванні розсади. Рекомендується з самого початку інокулювати насіння перед посівом (дивіться повну технологію - там є розділ по інокуляції). Після посіву пролити субстрат розчином препарату з розрахунку 1-2 гр препарату на 1 сотку розсадника. Тобто якщо використовується 1,5-2 літри води на 1 кв м то
Проливати треба у час, коли субстрат трохи підсохне та кількістю води з препаратом, що вода трохи виходила у дренаж - але не сильно. Після такого поливу залишати розсаду на достатній час для закріплення мікроорганізмів у грунті (зробити цей полив з вечора останнім - до ранку не поливати). Далі поливи з препаратом проводити кожні 7 днів із такого самого розрахунку – 1-2 гр препарату на 1 сотку розсадника або якщо перерахувати на кількість води, що використовується для поливу:
Якщо на 1 кв м використовується для поливу касет препаратом 1,5-2 літри води, тоді на 1 сотку розсадника треба взяти 150-200 літрів води і додати в неї попередньо активований препарат у розмірі 1-2 грами. Можна взяти більше, так як таку кількість важко виміряти. Більша кількість препарату не зашкодить.
Приклад: ми маємо 1 сотку розсадника. Беремо від 3 до 5 гр препарату (бо взяти 1 чи 2 грами дуже важко) і мішаємо ретельно з водою у кількості 30-50 грамів. Ставимо у місце без прямих сонячних променів з температурою від +18 до + 30 градусів Цельсію. Перемішуємо кожну годину Через 5-8 годин препарат можна використовувати – він активований. Додаємо до розчину воду до загального об’єму 1 літр. Потім в кожні 10 літрів води для поливу (відро) додаємо з отриманого розчину препарату в 1 літр по 50 грамів та ретельно мішаємо. Цією сумішшю поливаємо розсаду.
Використовувати таку схему до самого моменту пересадки розсади на постійне місце вирощування

3. Внесення у зону коріння з поливом у теплицях здійснюється з моменту пересадки розсади. Поливаємо розчином за схемою з каталогу кожен тиждень усю вегетацію. Внесення фунгіцидів та антибактеріальних препаратів у зону коріння разом чи 10-14 днів після внесення препарату не здійснюється..Нами рекомендується найбільш оптимальна та ефективна за досвідом вирощування схема внесення препарату - кожного тижня меншими дозами. Доза на одне внесення складає 0,20-0,25 кг на 1 га (це 2-3 грами на 1 сотку) на протязі вегетації. Препарат так само активується перед використанням.
Приклад: ми маємо 3 сотки теплиці. Беремо 10-15 гр препарату і мішаємо ретельно з водою у кількості 100 грамів. Ставимо у місце без прямих сонячних променів з температурою від +18 до + 30 градусів Цельсію. Перемішуємо кожну годину Через 5-8 годин препарат можна використовувати – він активований. Додаємо до розчину воду до загального об’єму 1 літр. Цей об’єм рівномірно розподіляємо з водою для поливу на 3 сотки
Використовувати таку схему до кінця вегетації.

 • Разработка сайта
 • profichi